Ноќни лудории: 2-годишни близначиња скришно се забавуваат кога родителите не се во собата
Почетна » Забава » Видео » Ноќни лудории: 2-годишни близначиња скришно се забавуваат кога родителите не се во собата

Ноќни лудории: 2-годишни близначиња скришно се забавуваат кога родителите не се во собата

Ноќната забава на близначињата Ендру и Рајан Балкин, кога нивните родители не се во собата, беше уловена на камера.

Во видео објавено од нивниот татко, 2-годишните братчиња не сакаат да спијат и скришно излегуваат од креветчињата за да си играат со перниците и да си „муабетат“. Родителите неколкупати ги ставаат повторно во креветчињата за да спијат, но забавата не завршува и нивните лудории продолжуваат.

Забрзаната снимка е направена во текот на една вечер преку камера за надгледување на собата на децата.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2369 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.