Неодоливо: Четири едногодишни сестрички си подаруваат искрени прегратки
Почетна » Забава » Видео » Неодоливо: Четири едногодишни сестрички си подаруваат искрени прегратки

Неодоливо: Четири едногодишни сестрички си подаруваат искрени прегратки

Детската љубов е чиста и искрена. Видео од четири сестрички кои си разменуваат прегратки една со друга несомнено ќе измами насмевка на вашето лице.

Преслаткиот момент на двата пара идентични близначки стана хит. Видеото досега е прегледувано 12 милиони пати и има 314.000 споделувања.

Абигејл, Емили, Грејс и МекКајла се родија во мај 2016 година.

Сестрички Сестрички Сестрички Сестрички

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 67%
  • 14%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 3893 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.