Неодоливо: Четири едногодишни сестрички си подаруваат искрени прегратки
Почетна » Забава » Видео » Неодоливо: Четири едногодишни сестрички си подаруваат искрени прегратки

Неодоливо: Четири едногодишни сестрички си подаруваат искрени прегратки

Детската љубов е чиста и искрена. Видео од четири сестрички кои си разменуваат прегратки една со друга несомнено ќе измами насмевка на вашето лице.

Преслаткиот момент на двата пара идентични близначки стана хит. Видеото досега е прегледувано 12 милиони пати и има 314.000 споделувања.

Абигејл, Емили, Грејс и МекКајла се родија во мај 2016 година.

Сестрички Сестрички Сестрички Сестрички

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8838 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.