Неодоливо видео: Мало детенце „нападнато“ од седум слатки кученца
Почетна » Забава » Видео » Неодоливо видео: Мало детенце „нападнато“ од седум слатки кученца

Неодоливо видео: Мало детенце „нападнато“ од седум слатки кученца

Среќа е... Да се имаат седум мали кученца како пријатели за игра.

Видеото во кое мало детенце е „нападнато“ и совладано на земја од малите крзнени миленици ќе ви го развесели денот. Малото момче не може да престане да се смее додека тие го душкаат, го лижат и го влечат за облеката.

Погледнете:

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8838 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.