Моментот кога сериозно интервју на експерт беше прекинато од неговите мали деца и испаничена жена
Почетна » Забава » Видео » Моментот кога сериозно интервју на експерт беше прекинато од неговите мали деца и испаничена жена

Моментот кога сериозно интервју на експерт беше прекинато од неговите мали деца и испаничена жена

Секој родител знае: децата не избираат ниту време, ниту место...

Интервју на BBC со професорот Роберт Кели беше прекинато од слатки гости. Додека тој сериозно ги дискутираше турбулентните политички случувања во Јужна Кореја, во собата едно по друго влегоа неговите мали деца.

Кели се извинуваше за хаосот кога низ вратата влета испаничена жена за набрзина да ги тргне малечките од пред камерата.

Видеото стана огромен хит и изнасмеа многумина.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.