Која е мама, а која е тета? Реакција на бебе кога ќе се најде помеѓу мајка си и нејзината близначка
Почетна » Забава » Видео » Која е мама, а која е тета? Реакција на бебе кога ќе се најде помеѓу мајка си и нејзината близначка

Која е мама, а која е тета? Реакција на бебе кога ќе се најде помеѓу мајка си и нејзината близначка

Реакцијата на бебенце, кога ќе се најде помеѓу мајка си и нејзината идентична сестра близначка, ќе ве насмее.

Во видеото, слаткото бебе збунето оди од една прегратка во друга, не знаејќи која е неговата мајка, а која неговата тетка.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.