Запросување на свадба: Девојка доби предлог за брак откако невестата ѝ го подари бидермаерот
Почетна » Забава » Видео » Запросување на свадба: Девојка доби предлог за брак откако невестата ѝ го подари бидермаерот

Запросување на свадба: Девојка доби предлог за брак откако невестата ѝ го подари бидермаерот

Невеста направи најсреќниот ден во нејзиниот живот да стане специјален и незаборавлив и за нејзината најдобра пријателка.

Имено, невестата наместо да го фрли бидермаерот во групата девојки, таа се сврти и ѝ го подари на другарка си за нејзиното момче да ѝ предложи брак.

Погледнете го емотивното свадбено видео:

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 19%
  • 73%
  • 9%
Се испраќа...

(Вкупно: 22505 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.