Забавно дуо: Бебенце танцува на битбокс ритамот кој го создава татко му
Почетна » Забава » Видео » Забавно дуо: Бебенце танцува на битбокс ритамот кој го создава татко му

Забавно дуо: Бебенце танцува на битбокс ритамот кој го создава татко му

Е вака се создаваат бесценети спомени со семејството...

Видео во кое бебенце танцува на битбокс ритамот кој го создава неговиот татко освојува на интернет. Малото момче не сака забавата да заврши, па кога и да направи татко му пауза, тоа го моли да продолжи. „Уште, уште“ - гласно вика слаткото бебенце.

Погледнете го видеозаписот кој досега има 46 милиони прегледувања и над 500 илјади споделувања.

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.