Вистинска среќа: Дечиња се забавуваат скокајќи во калливо вирче
Почетна » Забава » Видео » Вистинска среќа: Дечиња се забавуваат скокајќи во калливо вирче

Вистинска среќа: Дечиња се забавуваат скокајќи во калливо вирче

Дечиња, кои не можат да престанат да се смеат додека скокаат во калливо вирче, се доказ дека вистинската среќа се крие во малите нешта кои возрасните најчесто не ги забележуваат.

Видеото е снимено во Батуми, Грузија.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.