ВИДЕО: Татко на 4 девојчиња дознава дека ќе има уште една ќерка, па се фрла во базен
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Татко на 4 девојчиња дознава дека ќе има уште една ќерка, па се фрла во базен

ВИДЕО: Татко на 4 девојчиња дознава дека ќе има уште една ќерка, па се фрла во базен

Реакција на татко, кој дознава дека ќе добие петта ќерка, ќе ве насмее.

Во видеото, семејството ја открива веста за полот на нероденото дете преку бојата на внатрешноста на мафините. Кога едно од девојчињата ќе открие дека станува збор за розова боја и дека ќе добијат уште една сестричка, таткото разочаран излегува во дворот и извикувајќи „Зошто Боже?!“ се фрла во базенот.

Погледнете го видеото кое за само 17 часа има над 3 милиони прегледувања на Facebook:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.