ВИДЕО: Талентирани дечиња ќе ве одушеват со акробатски настап во воздух
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Талентирани дечиња ќе ве одушеват со акробатски настап во воздух

ВИДЕО: Талентирани дечиња ќе ве одушеват со акробатски настап во воздух

Катја и Никита се мали акробати со голем талент.

Гимнастичарите од Украина бестрашно изведуваат опасни акробации во воздух и мамат комплименти со своите настапи. Тие беа дел од шоуто на Стив Харви „Little Big Shots“, каде ја одушевија американската јавност.

Видео

Во 2017 година, неодоливото дуо беше дел од „Ukraine Got Talent“.

Видео

Катја и Никита се најмладите гимнастичари кои изведуваат акробации во воздух во Украина.

Интервју со дечињата

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.