ВИДЕО: Слатко девојче му пее приспивна песна на посвоеното кученце
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Слатко девојче му пее приспивна песна на посвоеното кученце

ВИДЕО: Слатко девојче му пее приспивна песна на посвоеното кученце

„Еве зошто треба да посвоите спасено куче. Или две. Или три, или четири“ – пишува Лорен Малон на Facebook, во описот на слатко видео со нејзината ќерка.

Откако во нивниот дом пристигнало посвоеното кученце, на среќата на малото девојче ѝ немало крај. На видеото таа го гушка својот нов, најдобар другар и му пее приспивна песна.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9698 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.