ВИДЕО: Сестрички посакаа за Божиќ татко им да се врати дома од војска, Дедо Мраз им ја исполни желбата
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Сестрички посакаа за Божиќ татко им да се врати дома од војска, Дедо Мраз им ја исполни желбата

ВИДЕО: Сестрички посакаа за Божиќ татко им да се врати дома од војска, Дедо Мраз им ја исполни желбата

Видео во кое две сестрички седат во скутот на Дедо Мраз и посакуваат да им ги исполни новогодишните желби ќе ве разнежни. Во него, едното од девојчињата го замолува Дедо Мраз да го врати татко им од војска, за да може да биде дома за Божиќ со целото семејство.

По само неколку секунди, нивниот татко се појавува и ги изненадува девојчињата. Следуваат возбуда, бакнежи и прегратки.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3632 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.