ВИДЕО: Сестрички започнуваат да плачат кога ќе добијат мечиња со гласот на нивниот покоен дедо
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Сестрички започнуваат да плачат кога ќе добијат мечиња со гласот на нивниот покоен дедо

ВИДЕО: Сестрички започнуваат да плачат кога ќе добијат мечиња со гласот на нивниот покоен дедо

Видео од девојчиња, кои не можат да си ги задржат солзите кога ќе ги отворат своите божиќни подароци, разнежни илјадници срца ширум светот.

Во видеозаписот, малите сестрички добиваат играчки мечиња. Најубавото изненадување следува кога ќе го притиснат копчето на раката на мечето и започнува снимка со гласот на нивниот покоен дедо.

Емоциите на лицата на девојчињата не можат да се опишат со зборови.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 20%
  • 72%
  • 8%
Се испраќа...

(Вкупно: 16289 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.