ВИДЕО: Реакцијата на бебенце кое за првпат ја гледа мајка си со очила ќе ве разнежни
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Реакцијата на бебенце кое за првпат ја гледа мајка си со очила ќе ве разнежни

ВИДЕО: Реакцијата на бебенце кое за првпат ја гледа мајка си со очила ќе ве разнежни

Тримесечно бебенце, кое е родено со албинизам, ќе ви измами насмевка со својата реакција кога првпат ќе ја здогледа мајка си со очила.

Заради реткото генетско нарушување, малиот Еверет има посериозни проблеми со видот. Но, благодарение на новите очила, ќе може да има нормален живот.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6835 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.