ВИДЕО: Многупати се шегувал со девојката со лажен предлог за брак, ова е реакцијата кога навистина ја побарал за жена
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Многупати се шегувал со девојката со лажен предлог за брак, ова е реакцијата кога навистина ја побарал за жена

ВИДЕО: Многупати се шегувал со девојката со лажен предлог за брак, ова е реакцијата кога навистина ја побарал за жена

Миранда Меккалион изреагирала многу необично на понудата за брак на нејзиниот партнер.

Во видеото гледаме како нејзиниот сакан Ренди изненадно клекнува на колено за да ја запроси, а таа фрла со јаболкото што го јаде во тој момент и го годи право во челото.

Ваквата бурна реакција на Миранда е оправдана ако се знае дека Ренди многупати претходно ѝ нудел брак, а откако таа ќе прифатела, ѝ кажувал дека се шегува.

Нејзината реакција стана вирален хит и доби преку 11 милиони прегледи и 30 илјади допаѓања.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9701 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.