ВИДЕО: Кокошка која ги засолнува своите пилиња од дождот накратко го сумира мајчинството
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Кокошка која ги засолнува своите пилиња од дождот накратко го сумира мајчинството

ВИДЕО: Кокошка која ги засолнува своите пилиња од дождот накратко го сумира мајчинството

Мајката би направила сè за своите малечки, во секој момент.

Видео во кое кокошка ги штити под своите крилја од дождот малите пилиња стана светски хит затоа што покажува дека мајчинството значи подготвеност да се жртвуваш за доброто на твоите најмили.

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8838 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.