ВИДЕО: Забавен дедо танцува зад својата внука без таа да знае
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Забавен дедо танцува зад својата внука без таа да знае

ВИДЕО: Забавен дедо танцува зад својата внука без таа да знае

Забавен дедо ќе ве расположи со својот „таен“ танц зад внука си.

Во видеото кое стана хит на социјалните мрежи, девојче енергично танцува на латино музика додека дедо му ја брише масата зад него. Набрзо тој ѝ се придружува на внука си во танцот без таа да го насети тоа.

Погледнете:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.