ВИДЕО: Жена четири години го снимала својот сопруг додека грчи, па направи „ремикс“ на „Despacito“
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Жена четири години го снимала својот сопруг додека грчи, па направи „ремикс“ на „Despacito“

ВИДЕО: Жена четири години го снимала својот сопруг додека грчи, па направи „ремикс“ на „Despacito“

Грчењето на партнерот додека спие знае да биде иритирачко. Една жена четири години го снимала својот сопруг додека грчи и сега со помош на својот внук направи ремикс на хитот „Despacito“.

Погледнете го виралното видео:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.