ВИДЕО: Експлозија од среќа на мајка на две момчиња која дознава дека е бремена со девојче
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Експлозија од среќа на мајка на две момчиња која дознава дека е бремена со девојче

ВИДЕО: Експлозија од среќа на мајка на две момчиња која дознава дека е бремена со девојче

Мајка на две синчиња, која не може да си ја контролира среќата кога ќе дознае дека бебето што го носи во својата утроба е женско, ќе ве насмее.

Во видеото објавено на нејзиниот Instagram профил, Албанката Егреис Ѓерѓани сече торта која го открива полот на нејзиното неродено бебе. Кога ќе види дека филот во тортата е розов и дека ќе има девојче, таа го фрла парчето торта и вреска од среќа. Погледнете ја бурната реакција на среќната трудница:

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.