ВИДЕО: Девојче започнува да танцува секојпат кога ќе го слушне мега хитот „Despacito“
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Девојче започнува да танцува секојпат кога ќе го слушне мега хитот „Despacito“

ВИДЕО: Девојче започнува да танцува секојпат кога ќе го слушне мега хитот „Despacito“

Заразниот ритам на мега хитот „Despacito“ како вирус се пренесува низ телото и ги раздвижува мускулите.

Видео од девојче, кое остава сè и започнува да танцува само што ќе ја чуе популарната песна, го обиколи светот.

Во него, Ниана е прикажана во неколку ситуации, од пазарување во маркет до ручек во ресторан, но без разлика на околностите, таа стапува во акција секојпат кога нејзиниот брат ќе ѝ ја пушти омилената песна.

На крајот од видетото се појавува и нивната најмала сестричка Наталија и започнува да танцува.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3633 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.