Видео ги потсетува родителите дека работата може да почека за време на празниците
Почетна » Забава » Видео » Видео ги потсетува родителите дека работата може да почека за време на празниците

Видео ги потсетува родителите дека работата може да почека за време на празниците

Украинската компанија Goodwine создаде емотивно видео кое ги потсетува родителите дека желбите на децата се поважни од работата за време на празниците.

Во видеото е прикажано девојче кое се обидува да ѝ го привлече вниманието на мајка си додека таа работи. Откако не успева, смислува идеја за да ја одведе на посакуваното место. Погледнете:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.