ВИДЕО: Вака изгледа кога ќе му дадете на мало дете самото да јаде
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Вака изгледа кога ќе му дадете на мало дете самото да јаде

ВИДЕО: Вака изгледа кога ќе му дадете на мало дете самото да јаде

Сè повеќе родители низ светот избираат методи за дохрана при кои бебето се храни самото себе уште од почетокот на воведувањето цврста храна.

Но, резултатот речиси секогаш е валкано бебе и неред во домот. Погледнете компилација од хаотични, но неодоливи обиди на дечиња да јадат сами:

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.