ВИДЕО: Брилијантна идеја како вашето бебе да се забавува самото
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Брилијантна идеја како вашето бебе да се забавува самото

ВИДЕО: Брилијантна идеја како вашето бебе да се забавува самото

Малите бебиња бараат многу внимание и грижа, но кога треба да завршите некоја обврска и ви требаат празни раце, или едноставно сакате да испиете кафе на раат, еве начин како да направите вашето бебе да се забавува самото без да плаче што не сте покрај него.

Во видеото е прикажано бебенце на кое на рацете и нозете му се врзани балони со хелиум, а кога тоа радувајќи се ќе мрдне, балоните се движат, мамејќи му слатка насмевка.

Предупредување: Во ваков случај, ниту едно бебе не смее да биде оставено без надзор.

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.