ВИДЕО: Бебиња заразно се кикотат додека седат на вибрирачка справа
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Бебиња заразно се кикотат додека седат на вибрирачка справа

ВИДЕО: Бебиња заразно се кикотат додека седат на вибрирачка справа

Видео од две бебиња, кои заразно се кикотат и испуштаат смешни звуци додека седат на вибрирачка справа, дефинитивно ќе ве насмее.

Погледнете го видозаписот кој има 9,7 милиони прегледувања на Facebook и 94.000 допаѓања.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 19%
  • 73%
  • 9%
Се испраќа...

(Вкупно: 22505 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.