ВИДЕО: Бебе стана интернет сензација со својот утрински ритуал за будење
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Бебе стана интернет сензација со својот утрински ритуал за будење

ВИДЕО: Бебе стана интернет сензација со својот утрински ритуал за будење

Бебенце стана хит на социјалните мрежи поради својот ритуал за будење.

Малиот Кејдан слатко се протегнува секојпат кога ќе биде ослободен од повојот. Неговиот татко Кент ја склопи компилацијата, која стана интернет сензација со речиси 13 милиони прегледувања.

Погледнете ја:

Кејдан Кејдан

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3477 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.