Вака се продава: Вешт продавач покажува различни начини како да носите марама на плажа
Почетна » Забава » Видео » Вака се продава: Вешт продавач покажува различни начини како да носите марама на плажа

Вака се продава: Вешт продавач покажува различни начини како да носите марама на плажа

Девојка сподели видео од продавач на социјалните мрежи, кое брзо стана хит.

Во него, вештиот маж покажува различни начини на кои може да се носи марама на плажа.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.