Бура од емоции: Реакции на мажи кои дознаваат дека ќе станат татковци за првпат
Почетна » Забава » Видео » Бура од емоции: Реакции на мажи кои дознаваат дека ќе станат татковци за првпат

Бура од емоции: Реакции на мажи кои дознаваат дека ќе станат татковци за првпат

Моментите на соопштување на вест за бременост изобилуваат со емоции.

Погледнете компилација од реакции на мажи кои дознаваат дека ќе станат татковци:

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6835 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.