Братска љубов: Момче ја теши расплаканата сестричка која се плаши од пералната за коли
Почетна » Забава » Видео » Братска љубов: Момче ја теши расплаканата сестричка која се плаши од пералната за коли

Братска љубов: Момче ја теши расплаканата сестричка која се плаши од пералната за коли

Видео во кое мало момче ја теши расплаканата сестричка, ќе ви ја покаже силата на братската љубов.

Во него, малото девојче плаче бидејќи е исплашено од пералната за коли низ која треба да поминат, но нејзиното братче го теши велејќи му дека не е страшно и дека нема да умрат.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 20%
  • 72%
  • 8%
Се испраќа...

(Вкупно: 16290 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.