Бес, солзи, но и простување: Реакции на деца кога родителите им велат „Ти ги изедов сите бонбони“
Почетна » Забава » Видео » Бес, солзи, но и простување: Реакции на деца кога родителите им велат „Ти ги изедов сите бонбони“

Бес, солзи, но и простување: Реакции на деца кога родителите им велат „Ти ги изедов сите бонбони“

Џими Кимел и оваа година ги предизвика родителите. Славниот водител ги повика мајките и татковците да ги излажат нивните деца дека им ги изеле сите бонбони кои ги собрале за Халовин, а притоа да ги снимат нивните реакции.

Некои плачат и се лутат, други маваат и врескаат, а трети смирено прифаќаат и им простуваат на родителите што им ги изеле бонбоните и слатките.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6272 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.