ВИДЕО: Слабејте додека се забавувате со динамичен кардио тренинг
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: Слабејте додека се забавувате со динамичен кардио тренинг

ВИДЕО: Слабејте додека се забавувате со динамичен кардио тренинг

Многумина се откажуваат од вежбањето поради монотонија или заради тоа што тренинзите не им се доволно голем предизвик.

Симон Де Ла Ру, која меѓу своите клиентки има повеќе славни дами како Криси Тиген и Роузи Хантингтон-Вајтли, создаде кадио денс тренинг кој ќе ве натера да се фокусирате максимално на движењата и ќе ве препоти.

Заборавете на изговорите, заборавете на фитнес опремата... потребен ви е само мал слободен простор и желба за подобар изглед.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 29%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.